nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus 2020”

Celem Programu jest realizacja polityki rodzinnej rządu odnoszącej się do wspierania rodziny w działaniach opiekuńczych nad małymi dziećmi poprzez:
– stworzenie warunków dla rozwoju zróżnicowanych instytucji opiekuńczo-edukacyjnych dla dzieci w wieku do lat 3 (w wyjątkowych przypadkach do lat 4)
– poprawę standardów funkcjonowania instytucji opieki nad małymi dziećmi,
– umożliwienie rodzicom i opiekunom dzieci, w tym studentom, doktorantom oraz osobom zatrudnionym przez uczelnię lub osobom wykonującym zadania na rzecz uczelni na podstawie umów cywilno-prawnych, podjęcie aktywności zawodowej,
– wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu instytucji opiekuńczo – edukacyjnych dla małych dzieci, zgodnie z potrzebami lokalnej społeczności,
– zapewnienie dzieciom w wieku do lat 3 miejsc w instytucji opieki do czasu osiągnięcia poziomu rozwoju i umiejętności niezbędnych do edukacji przedszkolnej.

Dofinansowanie w kwocie 135zł.

2024-03-28

Wesołych Świąt!!!

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań
w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego “Alleluja”

składają
Dyrekcja, Pracownicy oraz dzieci
z Niepublicznego Przedszkola „Bajka”
i Niepublicznego Żłobka „Bajkowy Świat Malucha”
2024-02-12

Rekrutacja!!!!

Uwaga uwaga!!!
Od 15 lutego 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025.
Zapraszamy wszystkich chętnych do składania kart zgłoszeniowych.