• - Ubranka na zmianę (body, majteczki, t-shirt, spodenki, bluzeczki, skarpetki, kapelusik chroniący od słońca, bluzka z długim i krótkim rękawkiem, rajstopy, itd. …)
  •
  • - Smoczek (jeśli Dziecko używa)
  •
  • - Artykuły pielęgnacyjne i kosmetyki (pieluchy jednorazowe, kremy przeciwodparzeniowe, kremy przeciwsłoneczne, szczoteczka i pasta do zębów)
  •
  • - Chusteczki jednorazowe (pudełko) i chusteczki nawilżające (przynoszone raz w miesiącu)
  • - Kapcie
  • - Piżama
  •
  • - Kubek „niekapek” / butelka do picia ze smoczkami (jeśli Dziecko korzysta)

2020-05-15

INFORMACJA O REKRUTACJI

Szanowni Rodzice
Od 18 maja 2020 r. w Naszym Przedszkolu rusza rekrutacja na rok szkolny 2020/2021.
2020-04-29

INFORMACJA o PONOWNYM OTWARCIU PRZEDSZKOLA i ŻŁOBKA w Piątkach

Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Premiera z dnia 29 kwietnia 2020 roku ,,o powolnym odmrażaniu polskiej gospodarki''
od dnia 6.05.2020 r. przedszkola i żłobki mogą być ponownie otwierane.

W związku z powyższą decyzją Niepubliczne Przedszkole Bajka i Niepubliczny Żłobek Bajkowy Świat Malucha
z dniem 6 maja 2020 roku zostają otwarte.
Z dniem 6 maja 2020 roku będziemy przygotowani, aby ponownie sprawować opiekę nad Państwa dziećmi.

Organ Prowadzący
Katarzyna Kamińska-Siepsiak