• - Ubranka na zmianę (body, majteczki, t-shirt, spodenki, bluzeczki, skarpetki, kapelusik chroniący od słońca, bluzka z długim i krótkim rękawkiem, rajstopy, itd. …)
  •
  • - Smoczek (jeśli Dziecko używa)
  •
  • - Artykuły pielęgnacyjne i kosmetyki (pieluchy jednorazowe, kremy przeciwodparzeniowe, kremy przeciwsłoneczne, szczoteczka i pasta do zębów)
  •
  • - Chusteczki jednorazowe (pudełko) i chusteczki nawilżające (przynoszone raz w miesiącu)
  • - Kapcie
  • - Piżama
  •
  • - Kubek „niekapek” / butelka do picia ze smoczkami (jeśli Dziecko korzysta)