Znalezione obrazy dla zapytania maluch plus 2017 logo

nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus 2017”

Celem Programu jest realizacja polityki rodzinnej rządu odnoszącej się do wspierania rodziny w działaniach opiekuńczych nad małymi dziećmi poprzez:
– stworzenie warunków dla rozwoju zróżnicowanych instytucji opiekuńczo-edukacyjnych dla dzieci w wieku do lat 3 (w wyjątkowych przypadkach do lat 4)
– poprawę standardów funkcjonowania instytucji opieki nad małymi dziećmi,
– umożliwienie rodzicom i opiekunom dzieci, w tym studentom, doktorantom oraz osobom zatrudnionym przez uczelnię lub osobom wykonującym zadania na rzecz uczelni na podstawie umów cywilno-prawnych, podjęcie aktywności zawodowej,
– wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu instytucji opiekuńczo – edukacyjnych dla małych dzieci, zgodnie z potrzebami lokalnej społeczności,
– zapewnienie dzieciom w wieku do lat 3 miejsc w instytucji opieki do czasu osiągnięcia poziomu rozwoju i umiejętności niezbędnych do edukacji przedszkolnej.

2021-02-18

Rekrutacja 2021/2022

Informujemy Rodziców,
że rozpoczynamy nabór do
Niepublicznego Przedszkola „BAJKA”
na rok szkolny 2021/2022
będzie trwał
od dnia 18.02.2021 r. do dnia 16.04.2021 r.
2021-02-08

Bal Karnawałowy 2021

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.