Znalezione obrazy dla zapytania maluch plus 2017 logo

nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus 2017”

Celem Programu jest realizacja polityki rodzinnej rządu odnoszącej się do wspierania rodziny w działaniach opiekuńczych nad małymi dziećmi poprzez:
– stworzenie warunków dla rozwoju zróżnicowanych instytucji opiekuńczo-edukacyjnych dla dzieci w wieku do lat 3 (w wyjątkowych przypadkach do lat 4)
– poprawę standardów funkcjonowania instytucji opieki nad małymi dziećmi,
– umożliwienie rodzicom i opiekunom dzieci, w tym studentom, doktorantom oraz osobom zatrudnionym przez uczelnię lub osobom wykonującym zadania na rzecz uczelni na podstawie umów cywilno-prawnych, podjęcie aktywności zawodowej,
– wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu instytucji opiekuńczo – edukacyjnych dla małych dzieci, zgodnie z potrzebami lokalnej społeczności,
– zapewnienie dzieciom w wieku do lat 3 miejsc w instytucji opieki do czasu osiągnięcia poziomu rozwoju i umiejętności niezbędnych do edukacji przedszkolnej.

2020-05-15

INFORMACJA O REKRUTACJI

Szanowni Rodzice
Od 18 maja 2020 r. w Naszym Przedszkolu rusza rekrutacja na rok szkolny 2020/2021.
2020-04-29

INFORMACJA o PONOWNYM OTWARCIU PRZEDSZKOLA i ŻŁOBKA w Piątkach

Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Premiera z dnia 29 kwietnia 2020 roku ,,o powolnym odmrażaniu polskiej gospodarki''
od dnia 6.05.2020 r. przedszkola i żłobki mogą być ponownie otwierane.

W związku z powyższą decyzją Niepubliczne Przedszkole Bajka i Niepubliczny Żłobek Bajkowy Świat Malucha
z dniem 6 maja 2020 roku zostają otwarte.
Z dniem 6 maja 2020 roku będziemy przygotowani, aby ponownie sprawować opiekę nad Państwa dziećmi.

Organ Prowadzący
Katarzyna Kamińska-Siepsiak