nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH”

Celem Programu jest realizacja polityki rodzinnej rządu odnoszącej się do wspierania rodziny w działaniach opiekuńczych nad małymi dziećmi poprzez:
– stworzenie warunków dla rozwoju zróżnicowanych instytucji opiekuńczo-edukacyjnych dla dzieci w wieku do lat 3 (w wyjątkowych przypadkach do lat 4)
– poprawę standardów funkcjonowania instytucji opieki nad małymi dziećmi,
– umożliwienie rodzicom i opiekunom dzieci, w tym studentom, doktorantom oraz osobom zatrudnionym przez uczelnię lub osobom wykonującym zadania na rzecz uczelni na podstawie umów cywilno-prawnych, podjęcie aktywności zawodowej,
– wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu instytucji opiekuńczo – edukacyjnych dla małych dzieci, zgodnie z potrzebami lokalnej społeczności,
– zapewnienie dzieciom w wieku do lat 3 miejsc w instytucji opieki do czasu osiągnięcia poziomu rozwoju i umiejętności niezbędnych do edukacji przedszkolnej.

2018-02-07

"Dzień Babci i Dziadka" w grupie "Smerfów"

Kochani!
Z okazji Waszego święta
życzymy Wam
pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.
2018-02-01

Informujemy Rodziców,
że nabór do
Niepublicznego Przedszkola „BAJKA”
na rok szkolny 2018/2019
będzie trwał
od dnia 01.02.2018 r. do dnia 16.04.2018 r.