nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH”

Celem Programu jest realizacja polityki rodzinnej rządu odnoszącej się do wspierania rodziny w działaniach opiekuńczych nad małymi dziećmi poprzez:
– stworzenie warunków dla rozwoju zróżnicowanych instytucji opiekuńczo-edukacyjnych dla dzieci w wieku do lat 3 (w wyjątkowych przypadkach do lat 4)
– poprawę standardów funkcjonowania instytucji opieki nad małymi dziećmi,
– umożliwienie rodzicom i opiekunom dzieci, w tym studentom, doktorantom oraz osobom zatrudnionym przez uczelnię lub osobom wykonującym zadania na rzecz uczelni na podstawie umów cywilno-prawnych, podjęcie aktywności zawodowej,
– wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu instytucji opiekuńczo – edukacyjnych dla małych dzieci, zgodnie z potrzebami lokalnej społeczności,
– zapewnienie dzieciom w wieku do lat 3 miejsc w instytucji opieki do czasu osiągnięcia poziomu rozwoju i umiejętności niezbędnych do edukacji przedszkolnej.

2021-02-18

Rekrutacja 2021/2022

Informujemy Rodziców,
że rozpoczynamy II nabór do
Niepublicznego Przedszkola „BAJKA”
na rok szkolny 2021/2022
będzie trwał
od dnia 19.04.2021 r. do dnia 31.05.2021 r.