Na wniosek Katarzyny Kamińskiej - Siepsiak
dnia 14.04.5015 r. został wpisany
do rejestru żłobków i klubów dziecięcych
prowadzonych przez Gminę Nidzica
pod nr: DOA.4301.1.2015.MM

Niepubliczny Żłobek
"Bajkowy Świat Malucha"

W żłobku funkcjonuje 1 grupa dzieci w wieku od 1 do 3 lat.
Placówka jest otwarta w dni robocze w godzinach od 6:30 do 17:30

w okresie wakacyjnym od godz. 7:30 do godz. 16:30

Wpisowe do żłobka wynosi 200 zł. Jest to jednorazowa opłata wpłacana w momencie zapisu pierwszy raz dziecka do placówki. W przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka nie obowiązuje opłata wpisowego.

Opłata miesięczna ponoszona przez rodziców za pobyt dziecka w żłobku wynosi 690 zł. Czesne obejmuje pobyt dziecka w placówce od godziny 630 do 1730 a w okresie wakacyjnym od 730 do 1630.

Stawka żywieniowa dzienna ponoszona przez rodziców to 5 zł. Zawsze podajemy w złobku dzienny jadłospis dla Rodziców. Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci oraz rozdzielnię, gdzie porcjowane są obiady.

Posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowywane są na miejscu w placówce.

2017-12-08

Garncarska Wioska - wizyta w chatce św. Mikołaja :)

Dnia 08 grudnia 2017 r.
Nasze dzieci
z grup przedszkolnych i grupy żłobkowej
odwiedzili Chatkę Św. Mikołaja :)
2017-11-30

Andrzejki 2017

Dnia 30 listopada 2017 r. w Naszym Przedszkolu
odbyła się zabawa andrzejkowa.
Był to magiczny dzień,
który przyniósł dzieciom wiele radości
i po raz kolejny okazję do wspólnej, wesołej zabawy.