Na wniosek Katarzyny Kamińskiej - Siepsiak
dnia 14.04.2015 r. został wpisany
do rejestru żłobków i klubów dziecięcych
prowadzonych przez Gminę Nidzica
pod nr: DOA.4301.1.2015.MM

Niepubliczny Żłobek
"Bajkowy Świat Malucha"

W żłobku funkcjonuje 1 grupa dzieci w wieku od 1 do 3 lat.
Placówka jest otwarta w dni robocze w godzinach od 6:30 do 17:30

w okresie wakacyjnym od godz. 7:30 do godz. 16:30

Wpisowe do żłobka wynosi 200 zł. Jest to jednorazowa opłata wpłacana w momencie zapisu pierwszy raz dziecka do placówki. W przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka nie obowiązuje opłata wpisowego.

Opłata miesięczna ponoszona przez rodziców za pobyt dziecka w żłobku wynosi 740zł. Czesne obejmuje pobyt dziecka w placówce od godziny 630 do 1730 a w okresie wakacyjnym od 730 do 1630.

Zawsze podajemy w złobku dzienny jadłospis dla Rodziców. Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci oraz rozdzielnię, gdzie porcjowane są obiady.

Posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowywane są na miejscu w placówce.

2019-02-08

Rekrutacja!!!!

Dnia 11 lutego 2019 roku (poniedziałek)
w Naszym Przedszkolu rusza rekrutacja na rok szkolny 2019/2020.
Zapraszamy.
2019-02-01

Ogłoszenie!!!!!

Nabór kandydatów na zastępstwo na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego w Niepublicznym Żłobku "Bajkowy Świat Malucha"

Dyrektor Niepublicznego Żłobka „Bajkowy Świat Malucha” w Piątkach
ogłasza nabór kandydatów
na zastępstwo na stanowisko
nauczyciel wychowania przedszkolnego

1. Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika społeczno-wychowawcza, terapeuta pedagogiczny
  • studia lub studia podyplomowe : wczesne wspomaganie rozwoju dziecka edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia, psychologia wychowawcza
  • niekaralność,
  • nieposzlakowana opinia.

1. Wymagania dodatkowe:
  • komunikatywność, otwartość,
  • samodzielność, kreatywność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole.

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
  • sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, dbałość o ich zdrowie oraz prawidłowy rozwój,
  • organizowanie zabaw na sali, na świeżym powietrzu,
  • wykorzystywanie w pracy z dziećmi utworów muzycznych, literackich
    i własnoręcznie wykonanych pomocy oraz rozwijanie sprawności motorycznych
    i manualnych dzieci,
  • dbałość o bezpieczeństwo dzieci,
  • wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu karmienia, mycia, układania do snu, przewijaniu, wysadzaniu na nocniki itp.,
  • realizowanie zadań i czynności wynikających ze statutu żłobka.

1. Wymagane dokumenty:
  • życiorys (CV),
  • list motywacyjny,
  • dyplom ukończenia studiów/ świadectwa ukończenie szkół potwierdzających zdobyte wykształcenie (kserokopia),
  • inne dodatkowe dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności.

1. Termin, sposób składania dokumentów aplikacyjnych:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Niepublicznego Przedszkola i  Żłobka w Piątkach do  28 lutego 2019 roku.
  1. Informacje dodatkowe:
Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Niepubliczny Żłobek "Bajkowy Świat Malucha" w Piątkach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.  o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz.1000 ) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))i własnoręcznym podpisem.