Wpisowe do przedszkola wynosi 200 zł. Jest to jednorazowa opłata wpłacana w momencie zapisu pierwszy raz dziecka do przedszkola. W przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka do przedszkola nie obowiązuje opłata wpisowego.

Opłata miesięczna stała za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 180 zł. Czesne obejmuje pobyt dziecka w przedszkolu od godziny 630 do 1730  a w okresie wakacyjnym od 730 do 1630.

Przedszkole zapewnia w ramach czesnego realizację podstawy programowej oraz:

• język angielski,
  • rytmika lub zajęcia taneczne,
  • zajęcia sportowe,
  • religia dla chętnych.

​Na życzenie Rodziców oraz ich pociech istnieje możliwość rozszerzenia wachlarza zajęć dodatkowych (płatnych)

Stawka żywieniowa dzienna ponoszona przez rodziców wynosi 10 zł. Zawsze podajemy w przedszkolu dzienny jadłospis dla Rodziców. Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci oraz rozdzielnię, gdzie porcjowane są obiady.

Posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowywane są na miejscu w przedszkolu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących płatności w naszym przedszkolu zapraszamy do nas.

2020-05-15

INFORMACJA O REKRUTACJI

Szanowni Rodzice
Od 18 maja 2020 r. w Naszym Przedszkolu rusza rekrutacja na rok szkolny 2020/2021.
2020-04-29

INFORMACJA o PONOWNYM OTWARCIU PRZEDSZKOLA i ŻŁOBKA w Piątkach

Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Premiera z dnia 29 kwietnia 2020 roku ,,o powolnym odmrażaniu polskiej gospodarki''
od dnia 6.05.2020 r. przedszkola i żłobki mogą być ponownie otwierane.

W związku z powyższą decyzją Niepubliczne Przedszkole Bajka i Niepubliczny Żłobek Bajkowy Świat Malucha
z dniem 6 maja 2020 roku zostają otwarte.
Z dniem 6 maja 2020 roku będziemy przygotowani, aby ponownie sprawować opiekę nad Państwa dziećmi.

Organ Prowadzący
Katarzyna Kamińska-Siepsiak