Dyplom za udział
w VI edycji Wielkiego Konkursie Ekologicznego
organizowanego pod hasłem: "Zrób to sam"

Dyplom
za zajęcie II miejsca
w 2 Regionalnym Konkursie Tańca Ludowego
organizowanym przez Przedszkole Nr 4 w Nidzicy

Dyplom
za zajęcie II miejsca
w 3 Regionalnym Konkursie Tańca Ludowego
organizowanym przez Przedszkole Nr 4 w Nidzicy

Certyfikat potwierdzający tytuł "Kubusiowi Przyjeciele Natury"
Edycja XI 2018/2019

Niepubliczne Przedszkole "Bajka" w Piątkach
z Certyfikatem "Piękna Nasza Polska Cała"!!!!
Placówka uzyskała certyfikat dzięki zrealizowaniu wymaganej ilości zadań - łącznie 15 zadań i zarejestrowaniu na stronie internetowej: bliżejprzedszkola.
Program trwał od 3 września 2018 do 31 grudnia 2018 r.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt, nauczycielom, dzieciom oraz koordynatorowi Pani Katarzynie Halickiej.

Podziękowanie za udział w akcji "Szkoła pamięta"

Podziękowanie za wspólne odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach akcji "Szkoła do hymnu".

Certyfikat potwierdzający tytuł "Kubusiowi Przyjeciele Natury"
Edycja XII 2019/2020