Wpisowe do przedszkola wynosi 200 zł. Jest to jednorazowa opłata wpłacana w momencie zapisu pierwszy raz dziecka do przedszkola. W przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka do przedszkola nie obowiązuje opłata wpisowego.

Opłata miesięczna stała za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 250 zł. Czesne obejmuje pobyt dziecka w przedszkolu od godziny 630 do 1730  a w okresie wakacyjnym od 700 do 1630.

Przedszkole zapewnia w ramach czesnego realizację podstawy programowej oraz:

• język angielski,
  • rytmika lub zajęcia taneczne,
  • zajęcia sportowe,
  • religia dla chętnych.

​Na życzenie Rodziców oraz ich pociech istnieje możliwość rozszerzenia wachlarza zajęć dodatkowych (płatnych)

Stawka żywieniowa dzienna ponoszona przez rodziców wynosi 17 zł. Zawsze podajemy w przedszkolu dzienny jadłospis dla Rodziców. Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci oraz rozdzielnię, gdzie porcjowane są obiady.

Posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowywane są na miejscu w przedszkolu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących płatności w naszym przedszkolu zapraszamy do nas.

2024-04-10

Rekrutacja!!!!

Uwaga uwaga!!!
Od 15 lutego 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025.
Zapraszamy wszystkich chętnych do składania kart zgłoszeniowych.
2024-03-28

Wesołych Świąt!!!

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań
w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego “Alleluja”

składają