Wpisowe do przedszkola wynosi 200 zł. Jest to jednorazowa opłata wpłacana w momencie zapisu pierwszy raz dziecka do przedszkola. W przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka do przedszkola nie obowiązuje opłata wpisowego.

Opłata miesięczna stała za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 200zł. Czesne obejmuje pobyt dziecka w przedszkolu od godziny 630 do 1730  a w okresie wakacyjnym od 700 do 1630.

Przedszkole zapewnia w ramach czesnego realizację podstawy programowej oraz:

• język angielski,
  • rytmika lub zajęcia taneczne,
  • zajęcia sportowe,
  • religia dla chętnych.

​Na życzenie Rodziców oraz ich pociech istnieje możliwość rozszerzenia wachlarza zajęć dodatkowych (płatnych)

Stawka żywieniowa dzienna ponoszona przez rodziców wynosi 15 zł. Zawsze podajemy w przedszkolu dzienny jadłospis dla Rodziców. Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci oraz rozdzielnię, gdzie porcjowane są obiady.

Posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowywane są na miejscu w przedszkolu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących płatności w naszym przedszkolu zapraszamy do nas.

2021-12-23

Weołych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia
chcielibyśmy złożyć Wam życzenia
wszelkiej pomyślności, miłości, zdrowia i pogody ducha.
Niech ten piękny czas będzie dla Was
spokojny i przepełniony radością w rodzinnym gronie,
a w nadchodzącym Nowym Roku życzymy Wam
wielu sukcesów i pomyślnej realizacji założonych planów.

składają
Dyrekcja, Pracownicy i dzieci
Niepublicznego Przedszkola „Bajka”
i Niepublicznego Żłobka „Bajkowy Świat Malucha”